• Aktuality
 • O nás
 • Články
 • Terminář
 • Táborové fotogalerie
 • Tábory
 • Kontakty
 • Odkazy
 • Přihlášky na tábor
 • Aktuality

  Platby a přihlašování na tábory 2020 - upozornění

  31. 3. 2020
  Vzhledem k aktuální mimořádné situaci bychom Vás rádi seznámili s úpravami ohledně plateb a přihlašování na tábory v Borači.
  Protože zatím nemůžeme odhadnout, jak se vše vyvine, platby pozastavujeme. Ty prosím neprovádějte minimálně do 31. 5. 2020. Po tomto datu snad již bude situace jasnější. Do konce května Vás budeme také informovat o dalším postupu.
  Prozatím máme představu, že v případě konání táborů posuneme splatnost na 14. 6. 2020.
  Pokud by došlo v důsledku stávajících opatření, která jsou v platnosti v tuto chvíli v naší republice (nouzový stav), ke zrušení letních táborů, tak vám samozřejmě uhrazený účastnický poplatek vrátíme v plné výši.

  Zároveň bychom Vás však chtěli povzbudit v zasílání originálů "papírových" přihlášek. Jejich obdržení je pro nás signálem, že s táborem opravdu počítáte. Nemusíte zatím posílat originál poštou, postačí scan nebo čitelná fotokopie s podpisem. Originál si, prosím, uschovejte, zašlete nám ho později, případně odevzdáte až na srazu.
  Termín pro zaslání těchto přihlášek prodlužujeme do 20. 4. 2020. Po tomto termínu bychom nabídli případná volná místa náhradníkům.

  Brigáda v Borači se ruší

  28. 3. 2020
  Brigáda v Borači, která měla proběhnout v sobotu 4. 4. 2020 se v tomto termínu ruší. Ve hře je přesun na podzimní čas.

  Přihlašování na tábory 2020

  9. 3. 2020
  Přihlašování na oba turnusy letního stanového tábora v Borači pro děti ve věku 8 - 15 let je již spuštěno zde. Vybírat můžete ze dvou motivací.
  Na prvním čtrnáctidenním turnusu (5. 7. - 18. 7. 2020) můžete potkat Alenku v říši divů.
  Na tom druhém, osmnáctidenním (19. 7. - 5. 8. 2020), pak budete studovat ve Škole čar a kouzel v Bradavicích.
  Další informace o našich stanových táborech v roce 2020 můžete získat na této stránce.
  Pokud by došlo v důsledku obobných opatření, která jsou v platnosti v tuto chvíli v naší republice (nouzový stav), ke zrušení letního tábora, tak vám samozřejmě uhrazený účastnický poplatek vrátíme v plné výši.  Brigáda v Borači

  5. 2. 2020
  Letošní dubnová brigáda v Borači bude zároveň součástí projektu Ukliďme svět, ukliďme Česko. Budeme zapojeni do sběru odpadků podél hlavní silnice, která prochází celým katastrálním územím. Kdy a kde bude 4. 4. 2020 přesně sraz a co bude potřeba s sebou se dozvíte od Rogiho.

  PF 2020

  1. 1. 2020
  Nový rok plný pohody a úžasných zážitků přeje všem oddíl Phoenix i 7. Pionýrská skupina Borač.