• Aktuality
 • O nás
 • Články
 • Terminář
 • Táborové fotogalerie
 • Tábory
 • Kontakty
 • Odkazy
 • Aktuality
  TÁBORY BUDOU!
  Dne: 01.06.2020
  Nejspíš už všichni v půlce května zaznamenali pozitivní zprávy ohledně letních táborů. I my už teď můžeme potvrdit konání obou dvou turnusů našeho letního tábora v Borači v původních termínech a dát tak dětem ke Dni dětí takový krásný dárek.
  Vedení skupiny s oběma hlavními vedoucími nyní zpracovávají materiály od Ministerstva zdravotnictví. Různá opatření nás rozhodně neminou (vaření, hygiena, doprava, dokumentace…), ale asi to nebude nic, co by zviklalo naše rozhodnutí tábory bezpečně uspořádat.

  Podrobnější informace budou následovat v blízké době a více se pak budete moci dozvědět i na schůzce pro rodiče, kterou jsme naplánovali na čtvrtek 11. 6. 2020 od 17:30 v naší klubovně na Srbské ul. č. 15a.

  Ode dneška tedy opět spouštíme pozastavené platby účastnických poplatků. Splatnost jsme stanovili nově na 14. 6. 2020. Uhrazením příslušné částky tak znovu stvrdíte účast vašich dětí. Pokud by si však někdo z vás předchozí zájem rozmyslel, dejte tuto skutečnost co nejrychleji vědět, protože třeba zájemců na 1. turnus je více než stanovená kapacita. Naopak na 2. turnusu volná místa stále máme.

  Instrukce k platbě jste obdrželi v mailu po odeslání elektronické přihlášky. Při transakci uveďte prosím variabilní symbol i jméno dítěte.
  Nově přihlášení nezapomeňte zaslat i naskenovanou nebo ofocenou přihlášku.
  Platby a přihlašování na tábory 2020 - upozornění
  Dne: 31.03.2020
  Vzhledem k aktuální mimořádné situaci bychom Vás rádi seznámili s úpravami ohledně plateb a přihlašování na tábory v Borači.
  Protože zatím nemůžeme odhadnout, jak se vše vyvine, platby pozastavujeme. Ty prosím neprovádějte minimálně do 31. 5. 2020. Po tomto datu snad již bude situace jasnější. Do konce května Vás budeme také informovat o dalším postupu.
  Prozatím máme představu, že v případě konání táborů posuneme splatnost na 14. 6. 2020.
  Pokud by došlo v důsledku stávajících opatření, která jsou v platnosti v tuto chvíli v naší republice (nouzový stav), ke zrušení letních táborů, tak vám samozřejmě uhrazený účastnický poplatek vrátíme v plné výši.

  Zároveň bychom Vás však chtěli povzbudit v zasílání originálů "papírových" přihlášek. Jejich obdržení je pro nás signálem, že s táborem opravdu počítáte. Nemusíte zatím posílat originál poštou, postačí scan nebo čitelná fotokopie s podpisem. Originál si, prosím, uschovejte, zašlete nám ho později, případně odevzdáte až na srazu.
  Termín pro zaslání těchto přihlášek prodlužujeme do 20. 4. 2020. Po tomto termínu bychom nabídli případná volná místa náhradníkům.
  Brigáda v Borači se ruší
  Dne: 01.04.2020
  Brigáda v Borači, která měla proběhnout v sobotu 4. 4. 2020 se v tomto termínu ruší. Ve hře je přesun na podzimní čas.
  Přihlašování na tábory 2020
  Dne: 09.03.2020
  Přihlašování na oba turnusy letního stanového tábora v Borači pro děti ve věku 8 - 15 let je již spuštěno zde. Vybírat můžete ze dvou motivací.
  Na prvním čtrnáctidenním turnusu (5. 7. - 18. 7. 2020) můžete potkat Alenku v říši divů.
  Na tom druhém, osmnáctidenním (19. 7. - 5. 8. 2020), pak budete studovat ve Škole čar a kouzel v Bradavicích.
  Další informace o našich stanových táborech v roce 2020 můžete získat na této stránce.
  Pokud by došlo v důsledku obobných opatření, která jsou v platnosti v tuto chvíli v naší republice (nouzový stav), ke zrušení letního tábora, tak vám samozřejmě uhrazený účastnický poplatek vrátíme v plné výši.