Quiz night 12.10.2018

Datum vložení: 13.10.2018 Autor: Lucie Drkalová

Přejít do fotogalerie Ač to letos moc dobře termínově nevypadalo, nakonec jsme v oddílovém kalendáři našli volný pátek, kdy jsme mohli uspořádat již 4. ročník, teď už mohu snad říct tradičního, Quiz night. Pro letošek jsme zvolili salonek v burger baru Zóna 59 na Kounicově ulici.

Mezi sedmi přihlášenými týmy jsme mohli vidět stálice jako Babřik Kačoty, Igam Ogam, Sebranka nebo tým složený z vedoucích druhého turnusu, letos s názvem Stůl č. 9. Podruhé jsme uvítali Sky team složený z dvou manželských párů Očenášových a Čumpelíkových. Nováčky byly tentokrát dva týmy, Šťávy a Problém, složené převážně s Fýlových kamarádů.

Po úvodních informacích a ujištění se, že mají všichni vše objednáno, jsme se vrhli do soutěžení. Úvodním tématem, který zvolili organizátoři Lucka s Romanem, byly lodě. Další témata si vybírala jednotlivá družstva, takže jsme viděli celebrity v pleťových maskách, neúplná loga, poslouchali jsme znělky z Večerníčků, dumali jsme nad otázkami ohledně Masaryka, Cimrmana nebo Rychlých šípů. Naprosto nejlehčím tématem se ukázala slepá mapa Evropy, protože všechny týmy prokázaly téměř 100% znalosti.

Celkové výsledky byly velmi těsné. Prvenství obhájili Babřik Kačoty (Rogi, Martina, Eliška, Otec, Tom K., Káťa) s 89 body, následoval je tým Stůl č. 9 (vedoucí z 2. turnusu – Marek, Marek, Terka a Tom S., Kamča, Yvona, Markéta) s 87 body. Na třetím místě se umístila Sebranka (Lenka, Kuba, Erik, Peťa, Honza, Andrea) s 63 body, což byl pouze jednobodový náskok na čtvrtý Sky Team (Dana, Jirka a Lenka O., Míša Č. s manželem), pátí byli také jen o bod horší – 61 bodů získali Igam Ogam (Peťa, Bříma, Míša, Petr P., Kobra). No a bohužel se letošní nováčci umístili na chvostu – dívčí tým Šťávy na šestém místě (Kika K. se čtyřmi kamarádkami) a na sedmém místě tým Problém (Fýla a jeho tři kamarádi). Což s Luckou a Romanem dělá krásných 40 účastníků této akce.

No co dodat? Snad jen, že se už těšíme na příští, pátý ročník!
Stránky Pionýru České republiky
Pionýrské tábornické oddíly v Brně
Stránky Pionýrských oddílů
Centrul volného času Lužánky
Opravdu dobrý tábor
Stránky Jihomoravského kraje
Stránky Statutárního města Brna
Počet návštěv na našich stránkách:2613178
Pionýr, z. s. - 7. pionýrská skupina Borač, Srbská 15a, Brno 612 00
Přihlásit se  |  Zaregistrovat se