Karneval 28.2.2018

Datum vložení: 05.03.2018 Autor: Kobra

Přejít do fotogalerie Potkají se voják, princezna a sestřička… Není to začátek vtipu, ale zase k nám po roce přišel karneval a spousta nových kostýmů! Naše hlavní sestřička Lucka si pro nás poslední únorový den ve třídě na ZŠ Slovanském náměstí připravila program, zatímco já obstaral hudbu. Snažil jsem se sladit svůj, dětský a ještě dětštější (ano je to slovo) hudební vkus. Takže Jede, jede mašinka, Abba; swing nebo pohádkový písničky, všechno máme a všechno hrajeme, až je to strašnej mišmaš! Dětem to ale vůbec nevadí, protože u nich zavládne kompletní chaos a začnou lítat po místnosti, mlátit do balónků a tancovat na úplně cokoliv. Hlavně aby tam na parketu nezůstali sami. Klasičtí stydlíni s drsňáckými výrazy zůstávají sedět na židlích s tajným přáním, aby je tam někdo vytáhnul.
Míša se jako princezna Koloběžka I. snaží, ale stydlíni jsou holt paličáci. Voky s Alfym nám dělají na spoustu písniček profesionální taneční choreografie a my se občas přidáme. Mašinka jede, za ní se táhne i Bříma jako profesionální bezocasá ještěrka. Na konec jsme měli i tanec s balónky mezi čely a podlézání pod tyčí. U té poslední aktivity bych chtěl protestovat, protože Tarbíci mají nezpochybnitelnou výhodu. Když už jsme u nich, tak veliký dík patří rodičům, kteří to táhnou s Tarbíky, aby se nás sami nebáli.
Koho byste se ale bát mohli, byl Potkan, co si v plynové masce odnesl první místo za masku. Děti samozřejmě ocenily prvním místem i Míšu, která si dala s kostýmem zase hodně práce, a šlo to poznat. Díky všem vedoucím, Lucce i jejím otrokům a snad se v příštím roce sejdeme v ještě větším počtu!
Stránky Pionýru České republiky
Pionýrské tábornické oddíly v Brně
Stránky Pionýrských oddílů
Centrul volného času Lužánky
Opravdu dobrý tábor
Stránky Jihomoravského kraje
Stránky Statutárního města Brna
Počet návštěv na našich stránkách:2498936
Pionýr, z. s. - 7. pionýrská skupina Borač, Srbská 15a, Brno 612 00
Přihlásit se  |  Zaregistrovat se