Ples PP 13.1.2018

Datum vložení: 09.02.2018 Autor: Rogi

Přejít do fotogalerie V druhém lednovém týdnu pro všechny jihomoravské pionýry uspořádal 34. PTO Tulák tradiční ples pionýrských pracovníků a jejich přátel. Phoenix samozřejmě nemohl chybět a u stolu v předsálí SVČ Lužánky si zarezervoval hned dvaadvacet míst.
Jako vždy se všichni mohli těšit na hudbu, tanec, zábavu, hry, tombolu i setkávání s kamarády z ostatních oddílů. Někteří se kvůli nim snad skoro nedostali ani na parket. Na programu plesu bylo i pozvání členů sdružení Skotský pes seskupujícím zájemce o skotskou a irskou tematiku, kteří předvedli něco ze svého umění a zapojili do něj i zájemce z řad účastníků.
O půlnoci pak na řadu přišla tombola. Byla velmi bohatá a její výtěžek byl určen pro dobrou věc. Putoval na konto malé Elišky – dcery dlouholetého náčelníka 172. PTO Pegas, která trpí spinální svalovou atrofií a potřebuje speciální polohovací postýlku. Vybralo se na ni celých deset tisíc korun a tím tak byly naplněny dva ideály Pionýra – pomoc a přátelství.
Akce, která je určena především pro zábavu vedoucích tak nakonec posloužila i vznešenějším cílům. I dobrá hudba pak zpříjemnila celý večer všem tanečníkům, kteří se domů trousili až nad ránem…
Stránky Pionýru České republiky
Pionýrské tábornické oddíly v Brně
Stránky Pionýrských oddílů
Centrul volného času Lužánky
Opravdu dobrý tábor
Stránky Jihomoravského kraje
Stránky Statutárního města Brna
Počet návštěv na našich stránkách:2498923
Pionýr, z. s. - 7. pionýrská skupina Borač, Srbská 15a, Brno 612 00
Přihlásit se  |  Zaregistrovat se