Mikulášská besídka 6.12.2017

Datum vložení: 04.01.2018 Autor: Petra Břinková Sochová

Přejít do fotogalerie 6. prosince je Mikuláše! A my ho slavili stylově a to rovnou Mikulášskou besídkou. Netradiční schůzka proběhla poprvé v novém formátu a na novém místě. K našim představením jsme využili prostor školní družiny ZŠ Botanická.
Na Mikulášské se sešly všechny naše družiny, a to Tarbíci, Flagro, Ferax i Ardor. Nejmenší Tarbíci dorazili první i s rodiči a postupně přijeli ostatní také se zástupci rodičů. Besídka pro Mikuláše, čerta a anděla mohla tedy začít.
Děti si připravily krátká představení. Tarbíci natrénovali zimní choreografii na písničku Sněhuláci, Terka recitovala Vysockého, celý Ferax nacvičil taneček na písničku Buchet je spousta z pohádky Kouzla králů, Bětuška a Kiki čarovaly, Marek, Pavel a Čipi měli alternativní skeče a santovské trio – Majda, TéTé a Katy zatančilo mikulášský rock’n’roll. S Ondrovou písničkou Mik, Miku, Mikuláš za námi přišli tři poslové – Mikuláš s andělem z nebes a roztomilým čertíkem. Ti nás pak všechny obdarovali balíčky a perníčky.
Besídkou vládla předvánoční uvolněná a přátelská atmosféra, všechna čísla se velmi povedla. Snad jich příště bude víc a neskončíme hned po hodině.
Stránky Pionýru České republiky
Pionýrské tábornické oddíly v Brně
Stránky Pionýrských oddílů
Centrul volného času Lužánky
Opravdu dobrý tábor
Stránky Jihomoravského kraje
Stránky Statutárního města Brna
Počet návštěv na našich stránkách:2499005
Pionýr, z. s. - 7. pionýrská skupina Borač, Srbská 15a, Brno 612 00
Přihlásit se  |  Zaregistrovat se