Bruslení 20.12.2017

Datum vložení: 22.12.2017 Autor: Rogi

Přejít do fotogalerie Po Vánoční výpravě nám v oddílovém termináři zbývaly poslední středeční schůzky v tomto kalendářním roce. A jak už bývá zvykem, vydali jsme se s dětmi bruslit.
Nejdříve jsme měli sraz s družinou Flagro u stadionu na Vodově ulici, kde jsme s dětmi strávili čas mezi 15:30 – 17:00. Kromě devíti mladších dětí dorazily i tři pomocníci z družiny Ardor, takže jsme už dohromady byli docela velká skupinka. Ledová plocha byla celkem volná, a my jsme se tedy mohli prohánět skoro tak, jak nám bylo libo. Ne všechny děti však ještě uměly dokonale bruslit, proto jsme s nimi využívaly plastové lachtany k jejich podpoře. Stejní lachtani pak sloužili i pro vožení unavených bruslařů anebo i jen pro zábavu. Na závěr pak nemohlo chybět občerstvení u stánku či z automatu.
Půl hodiny po předání mladších dětí rodičům byl na Slovanském náměstí sraz družiny Ferax. V danou dobu se však na zastávce autobusu č. 67, kterým jsme se přesunuli na kluziště Za Lužánkami, sešly pouze dvě děti a tři vedoucí. V okamžiku, kdy jsme už skoro kupovali vstupenky, dorazili naštěstí přímo na místo dva opozdilci, kteří otočili poměr děti ku vedoucím v dětský poměr. Zde už bylo ostatních návštěvníků o poznání více než na Vodovce, takže jsme se mezi nimi občas ztráceli. Přesto jsme si bruslení užili a pohodově tak zakončili společný rok 2017.
Stránky Pionýru České republiky
Pionýrské tábornické oddíly v Brně
Stránky Pionýrských oddílů
Centrul volného času Lužánky
Opravdu dobrý tábor
Stránky Jihomoravského kraje
Stránky Statutárního města Brna
Počet návštěv na našich stránkách:2499004
Pionýr, z. s. - 7. pionýrská skupina Borač, Srbská 15a, Brno 612 00
Přihlásit se  |  Zaregistrovat se