Mecheche 8.12.2017

Datum vložení: 14.12.2017 Autor: Lucie Drkalová

Přejít do fotogalerie Po loňském netradičním termínu mohu nazvat letošní mecheche opravdu předvánočním setkáním, jelikož jsme se do Podlesí u Kuřimi vydali téměř uprostřed adventu, 8. 12. Naneštěstí termín kolidoval s firemními večírky některých z nás, ale to už je bohužel osud.

Jízdou do kulturáku mnohé z nás překvapil nový kruhový objezd na začátku Podlesí, čímž zmátl nejednu posádku auta. Nakonec jsme ale trefili a uvítala nás krásně nazdobená místnost (za drobné občerstvení děkujeme Daně, za přichystání stolů Rogimu, Kobrovi, Petrovi a Ondrovi) včetně malého bufetového stolečku, který lákal tatarákem a gulášem, který jsme panu hospodskému vychválili již loni.

Většina „mlaďochů“, smím-li použít toto slovo, začala hrát pinec, lépe řečeno ameriku. No a protože parkety pekelně klouzaly, byli jsme především v závěru jednotlivých kol svědky neskutečných běžeckých kreací a pádů. Kulturák se kolem osmé pomalu zaplnil a vytvořily se tři až čtyři skupinky – diskutující ženy, diskutující muži a hrající (a pauzírující) hráči pingpongu. Protože výjimečně nikdo neodcházel dřív – možná i kvůli absenci dětí, najednou byla téměř půlnoc. A to byl čas, kdy jsme se rozloučili, popřáli si krásné svátky a vydali se zpět do Brna.

Letošním tématem byly proužky a musím přiznat, že to všem přítomným velmi slušelo – však posuďte sami ve fotogalerii. Králi proužků by byly nejspíš vyhlášeni Kobra s jeho lookem „čím víc proužků, tím víc Adidas“ a Bříma, který postupně odhaloval víc a víc kusů pruhovaného oblečení. Nesmím zapomenout zmínit ani originální proužkované rty Lucky Kolářové.
Stránky Pionýru České republiky
Pionýrské tábornické oddíly v Brně
Stránky Pionýrských oddílů
Centrul volného času Lužánky
Opravdu dobrý tábor
Stránky Jihomoravského kraje
Stránky Statutárního města Brna
Počet návštěv na našich stránkách:2499037
Pionýr, z. s. - 7. pionýrská skupina Borač, Srbská 15a, Brno 612 00
Přihlásit se  |  Zaregistrovat se