Quiznight 13.10.2017

Datum vložení: 15.10.2017 Autor: Lucie Drkalová

Přejít do fotogalerie Když jsem v pátek třináctého vešla do salonku v restauraci Velorex, tak jsem musela několikrát mrknout, abych si ověřila, že nesním. Bylo krátce po sedmé hodině večerní, hodině srazu těch, kdo se chtěli účastnit třetího ročníku Quiznight, a salonek byl téměř zaplněn! A to byl start otázek oznámen až na půl osmou! Neskutečné, kolik lidí přišlo. A včas :)

U prvního stolečku seděl tým 3M + OSN (Míša, Martin, Miško, Ondra, Kobra, Nikča), vedle nich loňští vítězové, volejbalové Tekuté meruňky (Lenka, Kuba, Erik, Peťa, Katka, Ondra), za nimi maturantky Čtyři a skaut (Lucka K. se čtyřmi kamarádkami), úplně v rožku jeden tým 2. turnusu Fazolový dort (Terka, Anet, Martin M., Kamča), pak JiLen (Jirka a Lenka Očenášovi, které později doplnil ještě Marek), v opačném rohu místnosti druhý tým druhého turnusu Zdeno! Zdeni! (Sobík, David, Yvona, Markéta), dále pak Babřik Kačoty (Rogi, Martina, Robin, Katka, Eliška) a v neposlední řadě Selbstverständlich (Honza, Petr, Anička a její dvě kamarádky). S organizátory Luckou a Romanem to bylo neuvěřitelných čtyřicet osob!

V letošním ročníku bylo nachystáno třináct okruhů různě laděných otázek. Začali jsme zlehka Harry Potterem, pokračovali jsme Hrady a zámky ČR, Městy z výšky, Seriály, Bylo nás pět (překvapivě nejproblémovější okruh), písní Zkratky od Ivana Mládka, Bohy a božstvy a závěrečným okruhem Brno známé a neznámé.

No a jak to po třech hodinách soutěžení dopadlo? Na krásném třetím místě (71 bodů) skončil Fazolový dort, na druhém místě (71,5 bodu) Tekuté meruňky a prvenství letos získal tým Babřik Kačoty (86 bodů).
Stránky Pionýru České republiky
Pionýrské tábornické oddíly v Brně
Stránky Pionýrských oddílů
Centrul volného času Lužánky
Opravdu dobrý tábor
Stránky Jihomoravského kraje
Stránky Statutárního města Brna
Počet návštěv na našich stránkách:2512589
Pionýr, z. s. - 7. pionýrská skupina Borač, Srbská 15a, Brno 612 00
Přihlásit se  |  Zaregistrovat se